Ceny

Cenu překladu stanovuji podle počtu slov výchozího textu (jiné způsoby účtování dle dohody). Sazby za překlad nejsou pevně dané, protože závisí na řadě aspektů, mezi které patří například překládaný obor, odbornost, expresní termín dodání, formát, ve kterém je text dodán, požadavky na formátování atd.

Obecně lze říci, že čím je text odbornější, tím vyšší bude cena za jeho překlad. Je to především z toho důvodu, že překlad odborných textů je časově náročnější kvůli dohledávání a konzultování terminologie, aby bylo zajištěno její správné užití.

Sazby za slovo výchozího textu začínají na 1,30 Kč.

Platby a fakturace

Přijímám platby bankovním převodem a prostřednictvím služby PayPal. Na jiných způsobech platby se lze domluvit. Faktury jsou splatné do 30 dnů od data jejich vystavení. Nejsem plátcem DPH.

Příplatky a slevy

Účtuji příplatek za překlady s expresními termíny dodání.

Za zpracování souborů dodaných v needitovatelných formátech, jako jsou PDF, JPEG atd., účtuji příplatek ve výši 25 %.

Za práci o víkendech účtuji příplatek ve výši 50 %.

Poskytuji slevy na zakázky o velkém objemu (více než 30 normostran / cca 7 500 slov). Nabízím také slevy stálým zákazníkům a slevy na první objednávku zákazníkům, kterým doporučil mé služby stávající zákazník.

Velice ráda pro vás připravím nezávaznou cenovou nabídku – kontaktujte mě na e-mailové adrese michaela@freelanceprekladatelka.cz.